Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Яскраві емоції від відпочинку: вихованці літніх таборів Полтави відвідують зоопарк та спортивно-розважальні локації (ФОТО)

Нині у літніх таборах тривають перші оздоровчі зміни, під час яких діти відпочивають, знаходять нових друзів, розважаються, набираються сил та енергії перед наступним навчальним роком. У кожному таборі – своя родзинка. Це і тематичні зміни, і притаманні кожному табору звичаї і традиції, й характерні розваги та цікавинки.

Організація літнього відпочинку для полтавських дітей – завжди серйозна місія для міської влади. Адже оздоровлення у таборах має бути різноманітним та насиченим, дарувати дітям яскраві емоції та спогади. Про те, щоби відпочинок дітей у таборах був особливим, а отже і незабутнім, потурбувався міський голова Олександр Мамай. Цьогоріч за його ініціативи маленькі відпочивальники мають змогу поринути в цікаву, неповторну подорож до зоопарку «Бабусин дворик», що у селі Тахтаулово.

Тут діти не просто відвідують екскурсію та спостерігають за рідкісними тваринами, а й відпочивають активно на спортивно-розважальних локаціях. На них чекають аніматори, які проводять безліч конкурсів та рухливих ігор. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Вихователі та вожаті дитячого оздоровчого центру «Орлятко», які 14 червня відвідали разом зі своїми вихованцями «Бабусин дворик», ділячись враженнями, зазначили – у літньому відпочинку необхідна різноманітність:

– Звичайно, у таборі чимало розваг для дітей. Але подорож кудись – це завжди яскраві емоції. Діти мого загону були дуже раді такому подарунку від Олександра Федоровича, – розповіла вожата загону в ДОЦ «Орлятко» Анна Мосієнко.

Неймовірні емоції від «спілкування» з тваринами отримують діти. Маленькі відпочивальники таборів розповідають: від такого подарунку – в захваті.

– Мені дуже сподобалися єноти-полоскуни, бо вони дуже милі. Також дуже вразили страуси. Вони такі великі, масивні. Нам розповіли, що їхній удар може сягнути 350 кілограмів, – розповів вихованець ДОЦ «Орлятко» Владислав Аксюк.

Відпочивати у таборі дуже полюбляє і Максим Колісник. Хлопчик розповів, що від звістки, що поїде до зоопарку, був дуже щасливий:

– У таборі дуже круто. Особливо я зрадів, коли сказали, що ми поїдемо в зоопарк. Окрім того, що нам показали тварин, дозволили їх погодувати, ще й провели ігри та естафети. Ми з друзями побігали, посміялися і взагалі чудово відпочили.

Потурбувався очільник міста і про те, аби діти з кожного табору добиралися до зоопарку зручно та безпечно. Так, до місця розваг і назад до табору дітей та їхніх вихователів перевозять комфортабельними автобусами.

Від початку першої зміни зоопарк «Бабусин дворик» уже відвідали вихованці комунальних таборів «Супутник», «Олімпійські надії», а також таборів «Сонячний», «Орлятко», що у с. Клюсівка та вихованці ДОЦ «Орлятко», що у с. Матвіївка. Відвідини зоопарку «Бабусин дворик» продовжуються.