Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Викладач з Великої Британії навчав полтавців англійської мови

Студенти та викладачі іноземного відділення факультету філології та журналістики Полтавського національного педуніверситету імені В.Г. Короленка отримали нагоду покращити свій рівень володіння англійською мовою завдяки черговому візиту викладача з Великої Британії містера Ентоні Робінсона, повідомили у Полтавському педуніверситеті.

Британський гість, який ефективно співпрацює з факультетом філології та журналістики з 2015 року, вільно володіє декількома мовами. Він провів практикуму з письмового та усного перекладу, розповів студентам про походження й розвиток англійської мови до XVII століття, висвітлював теми «Небезпечні професії» та «Британська їжа».

Візит містера Робінсона до Полтави завершився теплою зустріччю у Ветеранському центрі соціально-психологічної реабілітації учасників АТО, де британський гість неодноразово проводив заняття на безкоштовних курсах з англійської мови у 2016–2017 рр. Заради спілкування зі своїм добрим знайомим до Центру завітали й старшокласники Полтавської гімназії № 21 разом з учителем Юлією Латкіною, яких містер Е. Робінсон відвідував у грудні 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи факультету.