Ви тут:
Суспільство 

Вуличний університет продовжує працювати у Полтаві

7 червня Вуличний університет в черговий раз зібрав небайдужу аудиторію з доволі актуальною темою “Стрес: інструкція використання”.

Волонтери загону “Єдність” Української медичної стоматологічної академії спільно з модератором заходу Людмилою Голуб та спікерами намагалися відповісти на питання про те, як уникнути стресу і чи взагалі можливо жити без стресу. Серед спікерів із зазначеного питання – студентка академії, член Всеукраїнської асоціації студентів-медиків Анна Біріна, лікар-психіатр Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру Антон Павленко.

Також, під час заняття практичний психолог Української медичної стоматологічної академії Тетяна Климач продемонструвала важливі прийоми управління емоційним станом та як ефективно їх використовувати.

Життя людини неможливе без проблемних ситуацій, коли має місце таке явище як стрес. Завдяки йому відбувається пристосування людини до умов зовнішнього середовища, що здійснюється за рахунок універсального комплексу нейрогуморальних реакцій. Правильне розуміння його негативних і позитивних наслідків, запобігання виникненню стресу та усвідомлення шляхів його подолання відіграють важливе значення у збереженні здоров’я молодої людини, прояві творчих здібностей, ефективній навчальній діяльності та успішній самореалізації, йдеться у повідомленні Полтавської міської ради.