Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Волонтери з Полтавщини відвезли на передову оптичний приціл, пральну машину, книги, одяг та їжу

Волонтери, укропівців з Полтавщини 9-10 червня відвідала наших бійців у 92-ій та 30-ій бригаді, які наразі стоять на бойових позиціях і активно беруть участь в Операції об’єднаних сил. Полтавці відвезли мішки, лопати, цвяхи, кабель, ліхтарики, автомобільні запчастини, оптичний приціл, пральну машину, бочки для води, мішки, книги, одяг, їжу та напої.

«Наші полтавські дівчата власноруч пошили хлопцям нижню білизну, шорти зі зручними карманами, змінні брюки. Спільними зусиллями ми сплели маскувальні сітки та килимки. Також напекли пирогів, наварили галушок. Щиро дякую всім небайдужим, хто долучився до збору допомоги. Особливо радісно хлопці прийняли запчастини до ГАЗ 66 та книжки. Кажуть, книги читають охочіше ніж вдома. Це єдина альтернатива «Русскому радио» та місцевому телебаченню», – розповіла волонтерка, укропівка Наталія Костіна.

Також з нею на територію проведення ООС їздили голова Полтавської обласної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», депутат Полтавської облради Сергій Соловей та лікар Таміла Литвиненко. Сергій Соловей вручив шістьом бійцям 5-ї роти 30-ї бригади нагоди «За вірність народу України» Полтавської облради. А Таміла Литвиненко полікувала хлопцям спини.

«Ми вручили нагороди шістьом бійцям. Нагрудні знаки отримали хлопці з Опішні, Полтави, Решетилівки, з Гребінківського та Полтавського районів. Це ще не всі бійці, які заслуговують на цю відзнаку. Переконаний, що нагоди «За вірність народу України» Полтавської обласної ради отримають ще багато наших солдат. Чергове нагородження плануємо на початок серпня», – сказав Сергій Соловей. Він також зауважив, що за буденними справами тут, на мирній території, ми не маємо морального права забувати, що в нашій країні йде війна.

«Не забувайте про хлопців, які тримають на своїх плечах мир в Україні. Допомагайте їм, нашій армії, хто чим зможе!», – закликав укропівець.

Наступну поїздку на фронт полтавські волонтери запланували на кінець липня. Хлопцям потрібні генератори, 4 км кабелю, перехідники, сонячні батареї, акумулятори, ліхтарики, оптики, активні навушники, маскувальні сітки, цвяхи 100-150, напої, ліки.