Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відбувся перший форум громадських рад Полтавської області (ФОТО)

Сьогодні в обласному центрі відбувся перший форум громадських рад Полтавської області.

Як зазначив, на своїй сторінці у соцмережі, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, це значуща для Полтавщини подія.

– Коли громадськість обирала в нову раду своїх представників, вже тоді було очевидно – це надзвичайно потрібний орган громадської ініціативи. Він мусив послідовно, разом з Полтавською ОДА, разом з іншими громадськими організаціями втілювати реформи, які реалізуються на рівні держави. Дуже приємно було сьогодні дізнатися, що за результатами моніторингу виконання обласних програм розвитку громадянського суспільства АССН (Асоціація сприяння самоорганізації населення) Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) відзначив Полтавщину як одну з найкращих областей, – йдеться у повідомленні.

Як наголосив Андрій Пісоцький, в усіх напрямках, усіх проектах, якими займається Полтавська ОДА, завжди присутні громадські експерти. Це стосується освіти, медицини, економіки, інфраструктури – всього. Всі досягнення на рівні держави й регіонів демонструють, що країна наближається до європейських стандартів. І основна роль у цьому – налагоджений діалог влади з громадою.

– Якщо говорити про децентралізацію – головну нашу реформу – без громадських обговорень, без дискусії, нічого не відбулося б. І громадським радам, які знаходяться при органах місцевого самоврядування, потрібно активно включатися в роботу, брати участь у реалізації міжнародних проектів та формуванні громад, які готуються об’єднуватися.