Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відбулося урочисте відкриття Центру безпеки у Бутенківській ОТГ (ФОТО)

Сьогодні у Бутенківській об’єднаній територіальній громаді Полтавської області розпочав роботу Центр Безпеки громадян.

В урочистому відкритті взяли участь: начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб,  голова Кобеляцької районної державної адміністрації Таміла Шевченко, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, голова Бутенківської ОТГ Микола Скрильник, заступник начальника Головного управління національної поліції у Полтавській області Володимир Абрамов, депутати обласної ради та інші.

Окрім місцевої пожежної команди, у приміщенні Центру знаходитиметься поліцейська станція. Таке розташування оперативних служб сприятиме тісній співпраці, ефективнішому виконанню завдань, швидкому реагуванню на надзвичайні поді на території Бутенківської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час офіційного відкриття, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив голові ОТГ ключі від пожежного автомобіля та зауважив, що дана подія важлива для кожного мешканця громади.

«Кожна людина повинна відчувати себе в безпеці, бути впевненою, що у разі виникнення будь-якої надзвичайної події вона отримає кваліфіковану та своєчасну допомогу. Відкриття та належне функціонування центру безпеки забезпечить оперативне реагування на усі виклики», – наголосив Володимир Салогуб.

Після урочистого відкриття, головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб здійснив першу перевірку місцевої пожежної охорони про що зробив відповідний запис у книзі служби.

До офіційного відкриття працівники Бутенківської місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.