Ви тут:
Суспільство Україна 

В ефірі українських телеканалів зменшилась частка російського і радянського продукту

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення проаналізувала 2912 годин ефіру 26-ти загальнонаціональних телеканалів. Дані щодо показу визначеної законом частки передач європейського виробництва відстежувалися упродовж тижневого моніторингу в проміжках часу між 07:00 та 23:00. Про результати моніторнгу розповів на прес-конференції голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, повідомляють на сайті Нацради.

Дані проведеного у 2018 році моніторингу підтверджують, що частка передач українського виробництва становить 79%, і це на 4 відсоткові пункти більше, ніж фіксувалося торік.

“В цілому, увесь європейський, в тому числі український аудіовізуальний продукт на телебаченні зараз дорівнює 93%. У порівнянні з 2017 роком він зріс на 6 процентних пунктів», – сказав голова Нацради.

До того ж, спостерігається зменшення кількості телевізійного контенту інших країн, зокрема держави-агресора, – сьогодні в ефірі загальнонаціональних телеканалів вона становить лише 7%, тоді як у 2017 році було 13%. Також в Україні домінує тренд зменшення частки радянських фільмів.