Ви тут:
Суспільство Україна 

“Укрзалізниця” запустила послугу харчування в нічних поїздах: що в меню

Державна “Укрзалізниця” презентувала нову послугу – харчування у нічних поїздах

Харчування запускають уже з 18 червня у поїздах за трьома напрямками: Київ-Ужгород, Київ-Маріуполь і Київ-Івано-Франківськ (також у потязі Київ-Івано-Франківськ “Інтерсіті”), повідомляє Еспресо.

У меню представлені перші страви, зокрема, грибний або курячий бульйон за 38 грн. Другі страви трохи дорожчі: картопляне пюре з куркою коштуватиме 72 грн. Також у меню багато різноманітних десертів.

Замість борщу поки гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава. Спробував нове меню з повноцінного гарячого харчування, яке запроваджуємо для своїх пасажирів. Поки пасажирам будемо видавати спеціальний запитальник, в якому чекаємо ваші об‘єктивні відповіді про новий сервіс, – написав на своїй сторінці у Facebook керівник ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Крім того, вже під час придбання квитка на сайті “Укрзалізниці” можна замовити повноцінний ланч-бокс. До ланчбоксу входить, зокрема, перше, вівсяна каша, круасан. Ланчі передбачені в двох варіантах – по 95 і 115 грн. Також купити ланчбокс можна вже у поїзді.