Ви тут:
Споживач Суспільство Україна 

Українці все більше вживають продуктів, що виготовляють промислові підприємства

Тенденція зменшення доходів від підсобного господарства продовжується. Так загалом доходи наших громадян від цього зменшилась у 2017 році на 14%. Про це у своєму Facebook пише генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Черговим підтвердженням тенденції, яка стає сталою, є статистика за січень-травень цього року, яка показує зменшення виробництва продукції тваринництва: м’яса, молока та курячих яєць.

“Так населення зменшило заготівлю м’яса на 18 тис т, або на 3,5%, молока на 83 тис т, або на 3%, яєць – на 23 млн шт. або на 0,8%. Загальне виробництво м’яса та молока за п’ять місяців поточного року також знизилось. Але необхідно зазначити, що за цей час зросла частка промислового виробництва, у порівнянні з минулим роком: м’яса – на 0,8%, молока – майже на 3%, а курячих яєць – більш ніж на 5%. Тобто ми йдемо світовим шляхом заміщення продукції, яку виробляють для себе, а її надлишок продають. Це добре тому, що запускаються ринкові механізми. Якщо люди, навіть у важкий час відмовляються тримати господарство, то це говорить про його економічну недоцільність. Їм важко конкурувати з масовим виробництвом через великі витрати”, – повідомляє Олексій Дорошенко.