Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна привітала Росію «оригінальним» подарунком

12 червня Україна подала до Міжнародного суду ООН меморандум про порушення Російською Федерацією конвенції по фінансуванню тероризму, інформує hromadske.ua.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у соцмережі розписав вагу документу та кількість сторінок. І назвав це подарунком Російській Федерації від України. Зазначимо, що саме 12 червня відзначають День Росії.

А Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що Росію весь світ переконує визнати неправомірність своїх дій і залишити окуповані території Донбасу і Криму.

Справа «Україна проти Російської Федерації» (Міжнародний Суд ООН) — позов України проти Росії, поданий 16 січня 2017 року представником України до Міжнародного суду ООН з метою притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Україна також звернулася до Міжнародного суду ООН з проханням запровадити тимчасові заходи, спрямовані на запобігання продовженню порушень прав людини з боку Російської Федерації протягом розгляду справи Судом по суті.