Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна подала Росії уточнений список на обмін бранцями: в ньому 59 осіб

Україна подала Росії детальний список щодо обміну бранцями. В ньому – 59 осіб, а це на 25 людей більше, ніж у попередньому переліку. Як відомо, 28 українських бранців утримуються на території Росії і 31 людина в окупованому Криму. Про це розповіла український омбудсмен Людмила Денісова, яка досі перебуває в Москві, повідомляє 24 канал.

Минулого тижня їй не вдалося відвідати жодного з українських політв’язнів, попри досягнуті раніше домовленості між президентом Росії і України.

“Чекаю від Москалькової відповіді на ці пропозиції, які я висловила ще в суботу – щодо можливих планів візитів: або в синхронному вигляді, або одночасних, або разом з нею. Будь-які варіанти я їй запропонувала в письмовому вигляді, але зараз поки нічого не отримала”, – заявила Людмила Денісова.

Відтак, наше закордонне відомство вкотре звернулось до Росії з проханням забезпечити доступ Денісовій до українських політв’язнів. Зокрема відомство вимагає надати терміновий допуск до Олега Сенцова та Володимира Балуха, які голодують.

Нагадаємо, раніше повідомляло ОКІА “Новини Полтавщини” Російська сторона відмовила Людмилі Денісовій у відеозв’язку з Олегом Сенцовим.