Ви тут:
Споживач Суспільство Україна 

У травні найбільше подешевшали яйця, а подорожчала капуста

За травень зростання цін спостерігалося на 50% найменувань продуктів, що підлягають державному моніторингу за даними Держстату, тоді як за квітень подорожчало понад 80% продуктів. Про це у своєму Facebook пише генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

“Як наші експерти і передбачали, ціни вирішили витримати деяку паузу. Долар стабілізувався протягом чотирьох місяців, до зовнішніх виплат ще є час, тому ціни вирішили перепочити у травні.
У травні 2018 року ТОП-5 продуктів, які зросли найбільше виглядає наступним чином: капуста – на 3,2 грн на одному кілограмі, варені ковбаси +1 грн, морква +80 коп, пшоно, морожена риба і яблука по +60 коп. У відсотках безперечним лідером також є капуста, яка додала +34%, морква +6%, пшоно і яблука по +3%, варені ковбаси +1%.
П’ятірка продуктів харчування, що найбільше подешевшали за травень виглядає так: яйця -2,5 грн на одному десятку, сало -1,7 грн за кілограм, філе курки -1,6 грн, гречка -1,4 грн, м’які сири -1,2 грн У відсотках лідером залишились яйця з -9%, гречані крупи -8%, картопля і цибуля по -4%, сало -3%.
По іншим продуктам цінова картина виглядає так: додала в ціні на 30 копійок на кілограмі сметана, на 20 коп – крупи манні, на 10 коп – хліб пшеничний з борошна вищого і першого ґатунків, хліб житній, макарони, борошно пшеничне, крупи ячні і молоко. А знизилися в ціні: на 60 коп на кілограмі – свинина, на 40 коп – тушки курячі, на 30 коп – цибуля, картопля і цукор, на 20 коп – рис, яловичина, олія соняшникова, на 10 коп – батон, вершкове масло і буряк”, – повідомив Олексій Дорошенко.