Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині обговорили питання про плату за землю на 2019 рік

19 червня відбулось засідання постійної комісії Пирятинської міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Депутати обговорювали питання про плату за землю на 2019 рік, повідомляють у міській раді.

Запропонований проект рішення, який передбачає збільшення ставок податків для земель будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі, земель промисловості, члени комісії погодили. А от підвищення розмірів ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території нашої громади у 2019 році депутати відхилили та рекомендували постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва залишити ставки на рівні 2018 року.

Також під час засідання члени комісії погодили винести на розгляд сесії рішення про надання ряду дозволів на виготовлення технічних документацій зі землеустрою громадянам та рішень про розробку і затвердження проектів землеустрою.

Розглянули під час засідання і декілька позапланових питань. Погодили виконання робіт з ремонту частини покрівлі даху багатоквартирного будинку по вулиці Полтавська, 2 та внесення до запланованого переліку облаштування тротуарів пішохідну доріжку паралельно в’їздові до будинків 4А і 4Б по вулиці Європейській.