Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили впровадження інвестиційних проектів у агропромисловій галузі

4 червня за участю голови облдержадміністрації Валерія Головка, директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Фролова, керівників сільськогосподарських підприємств відбулася нарада з питань впровадження інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі Полтавської області.

Участь у нараді також взяли керівники ряду обласних служб та керівники, служби яких надають дозвільні та реєстраційні документи на будівництво, оформлення яких регламентується законодавчими актами України, повідомляють в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

Під час наради голова адміністрації відмітив, що ця зустріч ще раз підтверджує зацікавленість облдержадміністрації у створенні сприятливих умов для нового будівництва і впровадження новітніх технологій в аграрному секторі.

Але стримуючим фактором у будівництві або реконструкції тваринницьких комплексів, зерносховищ, об’єктів переробки є складна процедура отримання дозвільних документів.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання, які виникають під час впровадження інвестиційних проектів у агропромисловій галузі.

За підсумками наради голова облдержадміністрації дав доручення напрацювати пропозиції щодо змін до чинних нормативно – правових актів України у сфері регулювання права на виконання будівельних робіт в агропромисловому комплексі для ініціювання змін до нормативно – правових актів України для спрощення отримання аграріями необхідних дозвільних документів.

Довідково: За підсумками 2017 року Полтавська область займає 1 місце в рейтингу регіонів за кількістю об’єктів та обсягами впровадження інвестиційних коштів в АПК.
В 2018 році в агропромисловому комплексі області реалізується 64 інвестиційних проектів загальною вартістю майже 1,2 млрд. грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти сільгосппідприємств – понад 64% загальної вартості. Соціальний ефект – створення орієнтовно біля 400 робочих місць.