Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавські ОДА відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій щодо реалізації суспільно-значущих проектів громадських організацій

Сьогодні відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій щодо реалізації програм громадських об’єднань, на виконання яких виділятимуться кошти з обласного бюджету в 2018 році.

У заході взяли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Оголошення про конкурс було розміщено на початку квітня, збір документів тривав два місяці й за цей період подали на конкурс 12 проектів громадські організації  Полтавської області. Сьогодні відбувається публічний захист проектів і відповідно їхнє оцінювання і визначення тих проектів, які будуть запропоновані до фінансування в цьому році. Відповідно до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю Полтавської області на цей рік передбачено 200 тис. грн, – повідомила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко. – Фінансування цих проектів передбачає спільне фінансування, як коштами з обласного бюджету так і власні кошти громадських організацій. Передбачається по 40 тис. грн від обласного бюджету і решта коштів, які передбачали громадські організації прописували у своїх кошторисах. Кошти надаються для реалізації тих проектів, які пропонують конкурсанти для громади. Наша мета, щоб ці кошти спрацювали ефективно і щоб це був дійсно результативний показник».

Заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь звернувся до членів Конкурсної комісії наголосивши, щоб гідно та об’єктивно  оцінили конкурсантів.

Перед початком розгляду конкурсних пропозицій всі члени конкурсної комісії повідомили про відсутність конфлікту інтересів та надали пояснення щодо обставин, які можуть перешкоджати об’єктивному виконанню ними обов’язків. Також визначили регламент презентацій проектів конкурсантів та, визначивши прохідний бал оцінювання, розпочали відкритий захист конкурсних пропозицій.

На наступному засіданні відбудеться остаточне визначення переможців.