Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з’явиться ще дві багатоповерхівки: презентували детальний план території

Сьогодні у приміщенні Шевченківської районної у Полтаві ради, у рамках проведення громадських слухань щодо врахування інтересів мешканців, відбулася презентація проекту детального плану території, обмеженої вулицями Європейською, Степового Фронту та Гетьмана Сагайдачного.

Презентація зазначеної містобудівної документації представникам громадськості відбулася за участі замовника – управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, представників управління з питань містобудування та архітектури, відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Детальний план території розроблений на підставі тристоронньої угоди між замовником управлінням капітального будівництва, ТОВ «Група компаній «СП» та ПП «Фронтінвест», що базується на рішенні тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 року «Про розроблення детальних планів територій».

Проект детального плану території присутнім представив архітектор Василь Шулик. Він розповів, що у планах – зведення на зазначених територіях, поруч з перетином вулиць Європейської та Степового Фронту, двох багатоквартирних житлових будинків, та продовження житлової забудови по вулиці Степового Фронту. На перших поверхах планується розміщення приміщень громадського призначення.

Проектом також передбачено облаштування вулично-дорожньої мережі, пішохідних комунікацій з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та мало мобільних груп населення, а також заплановане розміщення парковки автотранспорту у межах червоних ліній, розташування спортивних майданчиків та місць для відпочинку.

Для ознайомлення зазначений проект детального плану території розміщено в приміщенні Полтавської міської ради за адресою вул. Соборності, 36 та на офіційному сайті міської ради.

Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації до 13.07.2017 за адресою: вул. Соборності, 36, к. №125/4, тел. 52-86-82.