Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбувся масштабний Чемпіонат України з триатлону (ФОТО)

16 та 17 червня на території Прирічкового парку, відбувся відкритий чемпіонат України з триатлону та змагання серед любителів «Полтава триатлон спринт 2018». Це вже другий рік поспіль у Полтаві проходять подібні змагання.

Організатори Чемпіонату України з триатлону зазначають: захід набирає масштабного значення, оскільки участь у них взяли не лише полтавці, а й спортсмени з інших міст України. Більше 300 чоловік цьогоріч взяли участь в турнірі. Серед них близько 240 любителів та більше 70 професіоналів. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Триатлон спринт включає 750 м плавання, 20 км велопроїзду та 5 км бігу. Один із організаторів змагань, директор компанії «NewRun» Максим Кривенко зазначив, що спортсмени мають змогу самостійно проходити всі етапи змагання або ж командою.

–– Кожен охочий може взяти участь у спринтерській дистанції триатлону. Серед учасників стартують підлітки від 12 років, люди похилого віку, яким більше 80 років, люди з інвалідністю та професійні спортсмени, – розповів Максим Кривенко. – Цього року рекордна кількість аматорів та професіоналів зареєструвалася у турнірі. Можна говорити, що це один із масових стартів в Україні.

До підготовки цієї грандіозної для міста події долучилася секретар міської ради Оксана Деркач. Вона зазначила, що проведення змагань подібного масштабу уже другий рік поспіль – це ще один доказ того, що Полтава – місто згуртоване, активне та спортивне:

– Об’єднавши спільні зусилля спортсменів-професіоналів, підприємців і представників міської влади, ми отримали такий гарний захід. Він популяризує Полтаву не тільки в Україні, а й за її межами. Більше того, спортсмени показують приклад іншим, що здоровий спосіб життя – це круто!, – наголосила Оксана Деркач.

Як і минулого року, цьогоріч Оксана Деркач особисто взяла участь в любительському етапі змагань з триатлону на дистанції велопроїзду.

Серед учасників турніру з триатлону – Сергій Дрозд. Чоловік розповів, що бере участь у змаганнях уже вдруге. Торік він посів 2 місце.

– Цьогоріч організатори доклали ще більше зусиль: локації стали масовіші, збільшилася кількість учасників та розширилася програма змагань, – розповів, ділячись враженнями про цьогорічний захід, Сергій Дрозд.

Наприкінці змагань учасників-переможців «Триатлон Полтава спринт 2018» нагородили призами та подарунками від організаторів, партнерів та спонсорів змагань.

поширити новину: