Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві ветеран Олекса Коба презентуватиме «Втечу з Мряки»

21 червня по 15 липня у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка експонуватимуть виставку картин ветерана Олекси Коби «Втеча з Мряки», повідомили у «Полтавському батальйоні небайдужих».

Автор представить понад 30 картин, які розділені на певні цикли. Його стиль можна означити як експресіонізм.

Олекса Коба вперше продемонструє свої творчі експерименти полтавцям. Узяв до рук пензля, коли повернувся з війни на Сході України.

«Унікальні картини художника-аматора розкажуть про почуття ветерана, який повернувся із війни, і вкажуть іншим шлях до виходу…»

Картини Олекси Коби охочі зможуть придбати. Частину коштів із продажу автор передасть на соціальні ініціативи, рештою реалізує майбутні творчі проекти.

Про автора:
Олекса Коба – полтавець, громадський діяч, ветеран російсько-української війни на Сході.

Учасник Революції Гідності. Один із перших організаторів Майдану в Полтаві.

У травні 2014 року пішов добровольцем захищати Україну у складі батальйону «Дніпро-1». Був двічі поранений. Зі служби повернувся у 2016. Долучився до реабілітаційної програми ГО «Побратими». Є ко-тренером програми соціальної адаптації ветеранів, що повертаються до цивільного життя за принципом «рівний – рівному», а також – співзасновником студії «IT BRO», які окрім розробки web-рішень, займаються навчанням ветеранів.