Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві стартувала соціальна акція з оздоровлення дітей з інвалідністю

Вже кілька років у Полтаві діє єдина в Україні соціальна акція з оздоровлення дітей та молоді з інвалідністю (віком до 35 років включно) на узбережжі моря.

Сьогодні, 12 червня, стартував оздоровчий сезон-2018: близько ста перших відпочивальників вирушили на Азовське море, повідомляють у міській раді.

Цьогоріч в рамках програми соціального забезпечення та соціального захисту населення міста «Турбота» з міського бюджету на проведення оздоровлення виділено трохи більше 3 мільйонів гривень. Кошти розподілені між двома найбільшими у місті організаціями, які опікуються дітьми та молоддю з інвалідністю:

«Міська асоціація дітей інвалідів та інвалідів з дитинства м.Полтава» та «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Особисто побажав гарної дороги та приємного відпочинку усім міський голова Олександр Мамай. Під час спілкування мер зауважив, що батьки та діти можуть завжди розраховувати на підтримку з боку міської влади:

Одне з першочергових завдань влади міста – турбота про підростаюче покоління. Особливої підтримки потребують ті діти та молоді люди, яким усе життя судилося боротися зі складними обставинами долі. На жаль, є такі хвороби, які вилікувати не можна. Але необхідно зробити усе для того, аби їм, не дай Боже, не ставало гірше, охопити їх увагою, турботою. Поїздка на море – це прекрасна нагода трішки покращити своє здоров’я, набратися сил, змінити обстановку, отримати позитивні емоції, а також провести час у компанії зі своїми друзями.

Самі ж батьки зауважують, що не кожен має можливість відвезти свою дитини на море на цілий тиждень. Їхати, скажімо, на три доби – для сімейного гаманця легше, але складніше для дитини. Адже кожен має свої особливості, потреби, по-своєму переживає переїзд. Тому такій допомозі щиро вдячні.

Ще ось тільки сідатимемо в автобус, а вже такі задоволені, – розповіла мама Оксана Вовк. – Відпочиватимемо на морі вже не вперше. Щоразу – чудово. Упевнена, буде так і зараз. Комфортабельні автобуси, хороші умови на базі, харчування – продумано все. Моя донька Надійка знову отримає масу позитивних емоцій і буде ще довго з посмішкою згадувати про нашу літню подорож.

Поїздки на Азовське та Чорне моря триватимуть протягом літа.