Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розглянуть вартість харчування для дошкільнят

4 липня виконком Полтавської міської ради має розглянути проект рішення “Про організацію безоплатного гарячого харчування дітей у закладах дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти державної та комунальної форми міста Полтави та встановлення вартості харчування на 2018 рік”. Якщо для школярів та учнів ПТУ і коледжів вартість харчування відчутно зросте, то для дошкільнят практично не зміниться.

У разі затвердження проекту рішення без змін залишиться вартість харчування однієї дитини на день у закладах дошкільної освіти усіх типів комунальної форми власності за рахунок коштів міського бюджету. Батькам варто буде компенсувати у розмірі 60% від вартості харчування.

Категорія,

режим роботи

Вартість харчування (грн.)

Ясельні групи

Дошкільні групи

Вихованці груп з 10,5 год

та 12 год. перебуванням

18

23

Вихованці груп з цілодобовим перебуванням-24 год

21

26

Вихованці закладів (груп) компенсуючого типу :

10,5 год. та 12 год. перебуванням;

– з цілодобовим перебуванням- 24 год.

18

23

21

26

Вихованці закладів (груп) компенсуючого типу

(санаторні групи):

10,5 год. та 12 год. перебуванням;

– з цілодобовим перебуванням – 24год.

19

23

24

28

На 50% зменшується плата для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей (за наявності довідки про склад сім’ї). Від плати за харчування звільняються:

  • Діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях.
  • Діти з інвалідністю (за наявності відповідних документів).
  • Батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.
  • Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.
  • Батьки і діти, потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (за наявності відповідних посвідчень).
  • Діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.
  • Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення антитерористичної операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (за наявності відповідних документів).
  • Діти, батьки яких захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни (за наявності відповідних документів).
  • Батьки дітей, що відвідують санаторні або спеціальні групи закладів дошкільної освіти компенсуючого, комбінованого типів та дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів усіх типів, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку та дітей з інвалідністю (за наявності відповідних документів).