Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пенсіонери силових структур вчергове вимагали виплати підвищених пенсій (ФОТО)

Сьогодні біля будівлі Полтавської обласної державної адміністрації відбувся мітинг пенсіонерів силових структур. Присутні вимагали негайної виплати збільшених урядом пенсій та надбавок за особливі умови служби.

Перші виплати перерахованих пенсій військовим пенсіонерам розпочали ще наприкінці березня. Але пенсії збільшують поетапно. Починаючи з 1 січня 2018 року, пенсії для військовослужбовців підвищили в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть в середньому ще на 750 грн. І з 1 січня 2020 року – ще в середньому на 750 грн. Таким чином за два роки військові пенсії зростуть приблизно удвічі.

Мітингувальники, за їхніми словами, вимагали виконання Закону і негайної виплати нарахувань у повному обсязі враховуючи надбавки.

“Сьогоднішня акція – це посилання Президенту, що у силовиків терпець вривається. Питання в пенсійних і соціальних правах пенсіонерів не вирішені. Вимога у нас одна – виконати Закон. Пенсія зменшена більше ніж на 40%. Половину пенсій виплачують від нарахування. Майор, який відслужив 25 років, отримував 1700 гривень. Йому зараз добавили 1400. Це достойне забезпечення людини, яка 25 років відслужила? Ми співпрацюємо з військовими пенсіонерами інших областей. У них ситуація така сама. Вимагати виконати наші вимоги будемо і надалі”, – сказав голова координаційної ради ветеранських організацій силових структур Полтавщини Олександр Марущенко.

Як раніше повідомляло ОКІА “Новини Полтавщини” в Уряді розповіли, як перерахують пенсії військовим пенсіонерам.