Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві «Команда небайдужих» надала благодійну допомогу дітям з аутизмом

Волонтери ГО «Команда небайдужих» реалізували черговий благодійний проект. Вони придбали гарнітуру для розвитку мовлення дітей із аутизмом, повідомляють на сайті організації.

«Для діток із аутизмом надзвичайно важливо розвивати мовлення, яке залежить від концентрації уваги, чіткої комунікації, подачі звуку та багатьох інших факторів. Задля ефективнішої роботи з дітками з особливостями розвитку подарували гуртку, який очолює логопед Аліна Люта, гарнітуру “Forbrain”. Гурток отримав прихисток у нашому волонтерському центрі через відсутність адаптованого приміщення».

Вартість гарнітури – 8 тисяч 352 гривні і 70 копійок, це благодійні пожертви, зібрані у “Будиночку Святого Миколая” біля Свято-Успенського собору у квітні. Замовили обладнання у харківських постачальників і чекали близько місяця. Навушники дуже потрібні як новий сучасний інструмент для корекції та компенсації розладів мовлення, покращення синтезу та аналізу звуків, координації рухів та почуття ритму, концентрації уваги та покращення пам’яті дітей з аутизмом.