Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві дітей пільгових категорій привітали з Днем захисту дітей

1 червня в ТРЦ «Київ» працівники та волонтери Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели соціально-мистецьке свято «Казкове літо».

На захід запросили понад 100 дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб та загиблих учасників АТО, повідомляють у міській раді.

Дітлахів зустрічали волонтери, які пропонували дітям взяти участь у майстер-класах з паперового конструювання та малювання. Малеча залюбки розфарбовувала малюнки та, за допомогою волонтерів, робила з паперу дивовижних тваринок.

Зі святом Дня захисту дітей та початком літніх канікул привітала дітлахів та їхніх батьків директор Центру Ольга Буднікова, яка побажала всім гарного відпочинку, набратися сил та знайти нових друзів.

Святковий настрій на заході створювали вихованці естрадної вокально-хореографічної студії «Новий час-Новое время-Newtime» міського Будинку культури та вихованці хореографічного колективу «Пірует» Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко.

А казкові герої, які завітали на свято, грали з дітьми в різні рухливі ігри та влаштовували конкурси. Хлопчики та дівчатка залюбки танцювали, перетягували канат, перевтілювалися у тварин та змагалися у стрибках, перетинали перешкоди, а також малювали портрети казкових героїв.

В кінці свята кожен отримав подарунки – повітряну кульку, морозиво, тістечко та запрошення на атракціони.