Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородському “Університеті третього віку” відбувся випускний

Нещодавно закінчився навчальний рік для студентів «Університету третього віку» на базі Територіального центру соціального обслуговування Миргорода, який проминув як одна мить. Настав особливий день – випускний, якого вони чекали з особливим хвилюванням та піднесеним настроєм.

Випускники поважно поспішали на свято справжніх студентів, яке відбулося в читальній залі Миргородської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі, повідомляють у міській раді.

Вчитися ніколи не пізно, бо навчання повертає молодість. Цей факт довели студенти, а нині вже випускники університету, які знають, що їх вік за паспортом та стан їхньої душі – це різні речі. «Університет третього віку» – це можливість з користю проводити вільний час, отримати додаткові знання, ділитися своїми думками, розширяти коло спілкування та інтересів і спосіб не старіти душею.    

Незабаром в університеті розпочнеться новий навчальний рік. Тож запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до лав студентів. Перед вами величезний простір, панує вічна молодість!

Дуже вразив всіх випускників і гостей свята виступ вихованців музичної школи м. Миргорода. Також сподобався виступ Олени Олійник – Локай, яка читала свої вірші, грала на гітарі та співала.

Всі присутні співали українські пісні разом з керівником гуртка співів Раїсою Карюк.  Випускники від щирого серця дякували своїм наставникам з Територіального центру соціального обслуговування Миргородської міської ради за постійну увагу, підтримку, за надану можливість реалізувати себе.

Всі присутні були дуже задоволені концертною програмою, висловлювали слова щирої подяки всім організаторам свята.