Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах завершилася «Лубенська весна»

Протягом місяця тривала в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею Всеукраїнська виставка «Лубенська художня весна – 2018», яка проводиться в Лубнах один раз на три роки. За цей період виставку відвідало багато поціновувачів живопису, талантів лубенських художників, а також діти Лубенського соціально-реабілітаційного центру «Надія», повідомляють у Лубенській міській раді.

Цьогорічна «Весна» зібрала 111 учасників із всієї України і презентувала 128 творів майстрів пензля. Окремо в експозиції були представлені твори видатних українських художників із фондів Лубенського краєзнавчого музею, творча спадщина яких безцінна: Тетяни Яблонської, Михайла Дерегуса, Сергія Шишка, Антона Кашшая, Валентини Цвєткової, Миколи Глущенка, а також картини Заслуженого працівника культури УРСР Василя Семенюти, завдяки ініціативі якого і започатковано в Лубнах проведення цих виставок ще в далекому 1974 році.

«Лубенська художня весна – 2018» вражала відвідувачів своєю різножанровістю і не залишала байдужими нікого, хто завітав до галереї (а відвідувачами виставки стало 2035 чоловік, з них 1168 дітей і 867 дорослих), і отримала безліч схвальних відгуків, ставши знаковою подією у мистецькому житті не тільки нашого міста, а й всієї України».