Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькому районі триває ремонт доріг (ВІДЕО)

Наразі ремонтні роботи проводять на дорозі Т-1706 Гадяч — Лютенька. На об’єкті працює бригада з 7 чоловік новоствореного ТОВ «Євробуд-Строй». Про це, на своїй сторінці у соцмережі, написав голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко.

– Уже полагодили 1200 метрів дороги. Загалом на цей шлях планують укласти 50 тонн асфальту. Після завершення робіт починаємо ремонт дороги в напрямку Гадяч — Римарівка.Наша головна вимога перед підрядниками — якість робіт. Мета незмінна — зробити шляхи Гадяцького краю безпечними і комфортними для користування, – написав Матюшенко.

У Гадяцькому районі триває ремонт дорігЗараз проводимо ремонтні роботи на дорозі Т-1706 Гадяч — Лютенька. До речі, на об’єкті працює бригада з 7 чоловік новоствореного ТОВ «Євробуд-Строй». Вони вже полагодили 1200 метрів дороги. Загалом на цей шлях планують укласти 50 тонн асфальту. Після завершення робіт починаємо ремонт дороги в напрямку Гадяч — Римарівка. Наша головна вимога перед підрядниками — якість робіт. Мета незмінна — зробити шляхи Гадяцького краю безпечними і комфортними для користування.

Опубліковано Олексієм Матюшенком Вівторок, 26 червня 2018 р.