Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Територія кожної об’єднаної громади повинна бути максимально комфортна і безпечна для людей, – Олександр Біленький (ФОТО)

Сьогодні, 12 червня, в селищі Ланна Карлівського району урочисто відкрили станцію поліції. Це перший подібний поліцейський пункт на Полтавщині, що створили в ОТГ.

Участь у відкритті станції поліції взяли почесні гості: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко, очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін, депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха, керівники Ланнівської ОТГ, Карлівського району, селища.

Станція поліції забезпечить цілодобову охорону правопорядку. Також відтепер місцеві жителі зможуть звернутися до дільничного інспектора у себе в селищі, а не їхати зі своїми питаннями в Карлівський райвідділ.

“Коли у Ланні не було ОТГ не було і поліцейського участку. Тепер це центр об’єднаної громади, а кожна територія ОТГ повинна бути максимально комфортна і безпечна для людей. Карлівський райвідділ поліції знаходиться далеко, а безпеку громадян потрібно підтримувати цілодобово. Тому дозвольте привітати всіх з цією приємною подією, відкриттям станції поліції. Формула успіху ОТГ – це наближення послуги до людей. Безпека це теж послуга і вона дуже важлива. Я теж проживаю на території ОТГ, Решетилівської громади, але у нас такої станції поки що немає. І я щиро заздрю, що у вас комфорт і безпека забезпечені вже сьогодні. Щиро радію, що Ланнівська ОТГ показала себе як самостійна та інноваційна громада, здатна до реалізації подібних проектів!”, – сказав Олександр Біленький.

Створити сучасну станцію поліції вдалося завдяки поєднанню зусиль керівництва базового господарства – Олександра Федоровича Тимохи, депутата облради Юрія Тимохи, обласної влади, керівництва ГУ Національної поліції в Полтавській області та керівництва ОТГ.

“Відкриття станції поліції в Ланнівській ОТГ – це наслідок того, як сьогодні співпрацюють влада, органи місцевого самоврядування, приватні підприємства та правоохоронні органи. Результат – якісна, сучасна станція. Що потрібно для успішної громади? Це якісна освіта, медицина, культура та найголовніше — безпека. Тепер правоохоронці оперативніше реагуватимуть на виклики мешканців Ланнівської ОТГ та зможуть спостерігати за правопорядком на вулицях. Радий, що реформа децентралізації сприяє швидкому розвитку громад. Впевнений, у нас ще буде багато гарних приводів приїхати у Ланнівську ОТГ. Хочу побажати, щоб у Ланівської ОТГ і надалі був такий стрімкий темп розвитку не тільки безпеки, а і у всіх інших галузях”, – наголосив Андрій Пісоцький.

Ініціатором створення станції поліції у Ланні став місцевий житель, депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха. Тому відкриття об’єкта стало для нього особливою подією.

“Шановні односельці, друзі! Ми приклали багато зусиль для того, щоб ви жили у безпеці. Це важливий аспект для всіх населених пунктів. Це не єдиний проект який ми започаткували, їх багато. Це такі галузі як медицина, культура, інфраструктура, освіта. Потрібно щоб ми всі жили в кращих умовах, жили комфортно. Бажаю всім здоров’я, безпеки і мирного неба”, – сказав Юрій Тимоха.

Станція поліції має 5 кімнат. Це робочі кабінети дільничних інспекторів, кімната відпочинку, кімната з монітором відеонагляду за громадськими об’єктами та дитяча кімната. Останню зробили невипадково, адже якщо громадяни прийдуть до свого дільничного з маленькими дітьми, малятам буде де погратися і почекати батьків. Станція зроблена за всіма європейськими стандартами, має комфортні умови і для правоохоронців і громадян.

“Я хочу подякувати ОТГ, депутатському корпусу, обласній владі за те, що вони підтримують поліцію. Ми відкриваємо сьогодні сучасну, найкращу поліцейську станцію, що забезпечить охорону громадського порядку, зменшить час звернення до поліції. Тут громадяни зможуть отримати всі необхідні послуги”, – зазначив начальник ГУ НП в Полтавській області Андрій Замахін.