Ви тут:
Суспільство Україна 

Ситуація з міграцією покращиться через два роки, – Андрій Рева

Вже приблизно через два роки ситуація з трудовою міграцією некваліфікованих кадрів покращитися. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє 112.ua.

“На постійне місце проживання українців виїжджає не так багато. Тому мені здається, що через кілька років тенденція такої трудової міграції, причому некваліфікованої, зменшиться”, – заявив він.

У той же час, міністр уточнив, що з кваліфікованими кадрами буде проблема.

“Тому що сьогодні вже чехи, наприклад… вони ж раніше не визнавали наші дипломи, а коли втратили медичних працівників, зрозуміли, що українські лікарі не гірші”, – зазначив він.

За прогнозом Андрія Реви, інерція збережеться ще рік-два.

При цьому, за словами експерта з міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника, трудові мігранти повернуться, якщо створити в країні хороший інвестиційний клімат.

“Кризові явища рано чи пізно закінчаться. У нас все одно буде підйом країни, тому що в світі дуже багато вільних грошей”, – підкреслив він.

Крім того, він уточнив, що потрібно створити хороший інвестиційний клімат.

“Якщо ми створимо умови, коли інвестори будуть вибудовуватися в чергу, щоб зайти в Україну, я впевнений, будуть повертатися і трудові мігранти, і молодь, яка зрозуміє, що тут можна щось зробити”, – зазначив Василь Воскобойник.