Ви тут:
Суспільство Україна 

Ситуація на Сході має залишатися на порядку денному, як надсерйозний виклик демократичному світу, – Володимир Гройсман

Ситуація на східному кордоні України, який по суті є Східним кордоном Європи, має залишатися на світовому порядку денному.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з послами Політико-безпекового Комітету Європейського союзу – органу, який формує безпекову та оборонну політику Європи, пише Урядовий портал.

«Важливо не тільки прочитати новини, а відчути атмосферу, проблеми, наслідки агресії Російської Федерації по відношенню до суверенної країни. Українські воїни сьогодні мужньо захищають східний кордон України, а ми його називаємо східним кордоном Європи. Ви бачили скільки горя, втрат несе зброя Росії в Україні, – сказав Володимир Гройсман. – Важливо відчувати те, що там відбувається. І це має залишатися у нас на порядку денному, оскільки це надсерйозні виклики не тільки для України, а й для всього демократичного світу».

Глава Уряду наголосив, що Україна в співпраці з партнерами робить все можливе для подолання цього виклику і одночасно проводить внутрішні зміни.

«Стільки завдань одночасно виконувати складно, прогрес є різний. Але країна змінюється і є можливості до економічного зростання, до стабілізації економічних процесів. Це факт», – запевнив Володимир Гройсман.