Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Сьогодні майже 3 тисячі полтавців візьмуть участь у ЗНО з англійської мови

1 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. У Полтавській області для участі в ЗНО з англійської мови зареєстровано 2925 осіб, для яких працюватиме 12 пунктів проведення ЗНО в трьох округах – Полтаві, Кременчуці й Лубнах.

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Вхід до пунктів тестування припиняється рівно о 10.50! Якщо Ви прибудете з запізненням, Вас НЕ допустять до виконання сертифікаційної роботи!

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови, зазначену в запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці.

Щоб запобігти запізненню в день тестування, заздалегідь ознайомтеся з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО, розміщеними на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, й передбачте додатковий час на випадок проблем із транспортом або негараздів на дорогах.

Рекомендують також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

ЗАБОРОНЕНО використовувати в пункті тестування й мати при собі або на своєму робочому місці протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (пам’ятайте, що НАВУШНИКИ та ФЛЕШКИ також заборонені), а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою ЗНО.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземної мови відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 59. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 72. Результати буде оприлюднено до 15 червня.

Цього року вперше учасники розпочнуть роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)». На виконання завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» буде відведено 30 хвилин.

Учасникам запропонують прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин кожний. Запис кожного з блоків фрагментів тексту буде повторено двічі. У записі передбачені паузи різної тривалості, про які буде інформувати диктор на аудіозаписі. Ці паузи дозволять ознайомитися з формулюваннями тестових завдань і виконати їх у тестовому зошиті. Після прослуховування всіх записів учасникам тестування буде також надано час (до 5 хвилин) для перенесення відповідей на тестові завдання з аудіювання в бланк.

Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти зможуть виконувати завдання наступних частин у довільному порядку.