Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сесія Оржицької райради: медичне обслуговування, закриття пунктів “Укрпошти” та виконання районного бюджету

Під головуванням голови районної ради Володимира Козини відбулася двадцять шоста сесія Оржицької районної ради сьомого скликання, повідомили на сайті райради.

Участь у засіданні взяли депутати обласної ради Мирослава Василенко та Микола Горб, виконувач обов’язків голови РДА Мирослав Боговик, заступник голови РДА Сергій Перетятько, керівники підрозділів РДА, установ та організацій району, сільські, селищні голови.

Депутати розглянули дванадцять питань порядку денного. Вони внесли зміни до діючих районних програм соціально-економічного розвитку Оржицького району на 2018 рік, оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки, забезпечення ліками окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2016-2018 роки, поліпшення умов функціонування лікувально-профілактичних закладів територіальних громад Оржицького району на 2016-2018 роки. Відповідно були внесені зміни до рішення „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Також депутатським корпусом були затверджені Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Оржицької районної ради Полтавської області та про районний конкурс „Краща автобусна зупинка Оржицького району 2018 року”.

Депутат районної ради Григорій Проценко вніс на розгляд сесії питання про недопущення закриття поштових відділень зв’язку в населених пунктах району. Вирішили направити звернення депутатів Оржицької районної ради до Кабінету Міністрів України, ПАТ „Укрпошта” та Полтавської дирекції ПАТ „Укрпошта” з проханням врахувати думку жителів територіальних громад Оржиччини та не допустити соціальної напруги серед населення району.

Депутатів райради цікавили питання автобусного сполучення, стану доріг в районі, забезпечення амбулаторії Вишнівської сільської ради сімейним лікарем.

Сільських, селищних голів поінформували про щорічний об’їзд з питань благоустрою та облаштуванню населених пунктів району, який заплановано здійснити 20 червня цього року.