Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Реконструкція першого табору на Полтавщині – яким буде “Маяк” після ремонту (ВІДЕО)

На Полтавщині взялись за реконструкцію табору “Маяк”, що в Головачі. Його заснували у 1953 році і на той час він став перший закладом такого типу. З часу заснування табір взагалі не ремонтували – це хотіли зробити у 1986 році, але проект “заморозили” за браком коштів.

Про реконструкцію табору і перетворення його на багатофукціональний заклад, де відпочиватимуть діти і готуватимуться спортсмени різного рівня, почали говорити вже в березні цього року.

Роботи виконуватимуть дві компанії «Марк Строй» та «Рембудгарант» за за 125,5 млн грн.

«Маяк» — це інвестиція у наше майбутнє. Зараз велика частина корпусів тут «морально застаріли». А ми хочемо створити для дітей тільки найкращі умови. Табори такого рівня, як оновлений «Маяк», буде важко знайти навіть по всій країні”, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Після закінчення робіт «Маяк» має стати обласним центром оздоровлення та позашкільного виховання. Тут створять комфортні умови для вихованців табору та спортсменів. Крім того, будівлі, які реконструюються, зроблять енергоефективними.

“Фасади робитимемо з екологічних матеріалів. Це збереження тепла у приміщеннях, а також заощадження коштів. Крім того, будівлі матимуть сучасний вигляд, а стіни не руйнуватимуться”, — розповів директор Департамент будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Який матиме вигляд табір “Маяк” після реконструкції, показали на відео: