Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Приєднання до ОТГ та дозволи на оренду приміщень: миргородські депутати розглянули соціальні питання

Сьогодні провели засідання комісії з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства. Депутати детально опрацювали та підтримали проектні рішення, внесені на затвердження 38-ї сесії міської ради.

Так, зокрема, досить активно тривало обговорення інформації про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад сіл (селищ) до територіальної громади міста Миргорода та про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання від 11.04.2017року №3 “Про заборону руху вантажного автотранспорту по дорогах міста”. Доповідачі аргументовано пояснили необхідність таких рішень та їхнє значення для громад. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Наступним питанням, яке також є важливим для миргородців, було проектне рішення про надання дозволу на оренду нежитлового приміщення під амбулаторію сімейної медицини. Як пояснив начальник відділу охорони здоров’я Сергій Михайленко, на виконання концепції медичної реформи, що передбачає будівництво сімейних амбулаторій у мікрорайонах міста, і на які потрібні кошти, пропонують орендувати нежитлове приміщення у під амбулаторію у мікрорайоні “Спортивний”. Таке рішення зекономить кошти міського бюджету. Члени профільної комісії підтримали відповідний проект.

Також на засіданні, у порядку інформування, заслухали та погодили проектне рішення про підтримку Звернення Президента України та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання автокефалії Православної Церкви в Україні.