Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Про полтавський поетичний фестиваль вже восени дізнаються у Швеції

На перший Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava, який триватиме з 8 по 10 червня в різних локаціях Полтавщини (Полтава, Решетилівка, поле Полтавської битви) з’їдуться десятки інтелектуалів з України та Європи. Але щоб про Полтаву дізнались якнайбільше людей, необхідно самим брати участь в закордонних книжкових фестивалях.

Такої думки дотримується Президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев. Напередодні на прес-конференції він повідомив, що вже восени цього року фестиваль Meridian Poltava буде представлений на найвпливовішому книжковому фестивалі у Швеції.

“Рекламуватися треба за рахунок такої формули – позитивне пабліситі це особиста присутність. Ми, Полтава, маємо бути присутніми зі своїми подіями, книжковим стендами у культових та найбільших книжкових літературних подіях у Швеції, Скандинавії та Німеччині. Тому на вересень у нас запланована поїздка зі своїм стендом, який називається Meridian Poltava, на найвпливовіший книжковий ярмарок в Швеції у місті Гетеборг. Ми будемо з картами, флаєрами, трішки книжок і з нашими авторами. Це виставка сучасних культурних інтелектуальних облич міст та країн. Тому обличчя Полтава буде присутнє в епіцентрі, де зберуться інтелектуали, журналісти і письменники зі Швеції”, – зазначив Святослав Померанцев.