Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Представили офіційний постер фільму “Дике Поле” за романом Сергія Жадана

Представлено офіційний постер фільму “Дике Поле”, знятого за мотивами роману “Ворошиловград” Сергія Жадана. Авторами сценарію виступили Наталія Ворожбит, Сергій Жадан, а також Ярослав Лодигін, який є і режисером картини, повідомляє 112.ua.

У головних ролях знялися Олег Москаленко (Герман), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький (Травма), Олексій Горбунов (Пастор), Руслана Хазипова (Оля), Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко (Микола Миколайович), Сергій Жадан та ін.

Вже з 21 по 24 червня проект “Дике Поле” буде представлений на столичному фестивалі BeLive. У неділю, 24 червня, всі охочі зможуть за допомогою VR-технологій заглянути на знімальний майданчик і подивитися відео-backstage.

З 3 по 8 липня “Дике Поле” можна буде зустріти на фестивалі Atlas Weekend. Тут буде встановлена фотозона фільму, де можна буде зробити яскраві селфі на пам’ять.

На початку липня відбудеться прем’єра першого офіційного трейлера стрічки, а на кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться презентація проекту для кінотеатрів.

В широкий український прокат “Дике Поле” вийде 8 листопада.

Нагадаємо, в 2014 році книга Сергія Жадана “Ворошиловград”, за мотивами якої знято стрічку, стала найкращим українським романом десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна. Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальскі. Текст перекладений на п’ять мов.