Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці Лохвицького району відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах

Інспектор з ювенальної превенції Лохвицького відділу поліції Євген Оробченко спільно із завідувачем сектору служби у справах дітей Лохвицької Районної адміністрації Оленою Яблучанською відвідали за місцем проживання сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на профілактичному обліку на території обслуговування.

Під час робочого візиту, працівник поліції та представник у справах дітей провели профілактичну бесіду з батьками, щодо недопущення в подальшому злісного невиконання ними батьківських обов’язків по відношенню до своїх малолітніх та неповнолітніх дітей. Органи влади забезпечили обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, батькам встановили конкретні строки усунення виявлених недоліків. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Працівники поліції спільно з іншими представниками влади, і надалі здійснюватимуть перевірки відповідних сімей та прийматимуть відповідні міри до батьків, які не виконують своїх обов’язків. В подальшому до цих батьків будуть вжиті заходи щодо запобігання таких фактів.