Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Повідомили, скільки коштуватимуть квитки на концерти Сорочинського ярмарку

Поступово стає відомо, які зірки розважатимуть цьогоріч ярмаркувальників на найбільшому торжищі Полтавщині – Сорочинському ярмарку, який проходитиме у селі Великі Сорочинці Миргородського району з 21 по 26 серпня.

21 серпня у день відкриття ярмарку ввечері на головній сцені виступатиме Сергій Міхалок і гурт “Ляпіс 98” з кращими хітами за 25 років. 24 серпня заплановано концерт гурт “Kazka”, 25-го – виступатимуть співаки родом з Полтави “Mountain Breeze” та їх продюсер Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки. А в останній день ярмарку, 26 серпня, гостей розважатимуть найвідоміші коміки країни – Студія “Квартал 95” та зіркові гості – гурт “ВВ” з Олегом Скрипкою, йдеться на офіційному сайті Сорочинського ярмарку.

Як повідомили в адміністрації Сорочинського ярмарку, ціни на концерти визначає організатор – “Квартал-концерт”. Тому вартість квитків на вже відомі концерти буде такою:

21.08. – Ляпис 98 – ціна квитка 150 грн.
24.08. – KAZKA –     ціна квитка – 50 грн.
25.08. – Вєрка Сердючка – 200 грн.
26.08. – Вечірній Квартал – 200 грн.
Також в адміністарції ярмарку “Новинам Полтавщини” повідомили, що згодом на своєму офіційному сайті оприлюднять інформацію про ще два концерти – на 22 та 23 серпня.