Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 2400 полтавських дев’ятикласників отримають свідоцтва про базову загальну середню освіту (ФОТО)

Сьогодні, 11 червня, у загальноосвітніх школах Полтави проходять випускні вечори дев’ятикласників. Цього дня в урочистій атмосфері свідоцтва про базову загальну середню освіту отримають понад 2 400 школярів. Серед них і випускники Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

З таким знаменним днем привітала дітей директор закладу Ірина Полтавець:

“Я дуже сподіваюся, що перший крок у доросле життя, який ви зробите сьогодні, буде успішний. У вас попереду 2 роки, аби визначитися з вибором професії, визначилися де вам здобувати вищу освіту. Бажаю щоби ваші мрії і сподівання здійснилися. Будьте успішними, будьте щасливими, будьте креативними. Завжди пам’ятайте, що найцінніше, що є у людини – це її сім’я, Батьківщина, рідні та близькі друзі. Любіть, поважайте один одного і усе в житті у вас вийде”, – сказала Ірина Полтавець.

Зі словами подяки керівник закладу звернулася до вчителів школи та батьків:

“Я щиро дякую тим учителям, колегам, які були поруч з нашими учнями від першого дня навчання у школі до кінця 9-го класу. Це перші вчителі, класні керівники, вчителі-предметники. Ви завжди допомагали, підтримували, ділилися своїми знаннями, мудрістю, дарували любов”, – зазначила директор школи.

Загалом 37 дев’ятикласників Полтавської загальноосвітньої школи № 4 цього дня отримали документи про здобуття базової середньої освіти.