Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 1,7 мільярдів гривень податків отримав бюджет від полтавських платників

«За січень – травень 2018 року до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло 835 млн. гривень податкових платежів», – підбив підсумки роботи за 5 місяців 2018 року керівник ДПІ у м. Полтаві Олег Бакум.

До місцевого бюджету за цей час мобілізовано  889 мільйонів гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили майже 740 млн. гривень, що на 141 млн. гривень більше за відповідний період 2017 року.

Також Олег Бакум зазначив: «Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету – на 109 мільйонів гривень у порівнянні з минулим роком зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала майже 507 мільйонів гривень, що становить 69 % в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 23 мільйони гривень більше сплатили суб’єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі – понад 112 мільйонів гривень єдиного податку з початку року, з яких приватні підприємці сплатили 88,7 решту – 23,6 мільйонів гривень – забезпечили юридичні особи».

З початку року до міського бюджету надійшло 72,6 мільйонів гривень плати за землю, що на 4,4 мільйони більше, ніж торік. Більшу частину надходжень забезпечили платники – юридичні особи –65,3 мільйони. Від фізичних осіб бюджет міста отримав 7,4 мільйони гривень.

За рахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився на 27,3 мільйони гривень.

За 5 місяців 2018 року платниками міста Полтави сплачено 938 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 210 мільйонів гривень більше ніж за аналогічний період 2017 року. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Сектор організації роботи

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві