Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавську малечу привітали з Днем захисту дітей

1 червня у парку імені Олексія Бутовського відбулась традиційна концертно-розважальна програма з цієї нагоди.

Понад 500 як маленьких, так і дорослих полтавців та гостей міста відвідали захід, повідомляють у міській раді.

Мама маленького Іллі Наталія Лайтарь також прийшла на це дивовижне свято:

Обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то наше майбутнє, яке має бути щасливим, – зазначила Наталія.

Під час заходу малеча мала змогу позмагатися за кращий малюнок на асфальті, взяти участь у конкурсах, відвідати майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, насолодитися фестивалем мильних бульбашок та зайчиків та переглянути концертну програму.

Так, всім присутнім атмосферу свята дарували кращі колективи міста та гостей з інших регіонів. Зокрема, хореографічні колективи «Гарний настрій», «Ювента», театр народного танцю «Барви», ансамбль спортивно-бального танцю «Альянс», дитяча студія хореографічної групи «Лтава», вихованці Творчого центру Наталії Май та «Нового часу», гімнастки циркової студії «Молодість» та інші.

Також, всі присутні мали змогу безкоштовно насолодитися лимонадом від спонсорів заходу.

Окрім цього, свято відбувалось також і в парку культури та відпочинку «Перемога». Для присутніх свої концертні номери дарували учні дитячих музичних шкіл №1, 2, 3 та вихованці Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко. А подарунком до свята стало безкоштовне відвідування всіх, без виключення, атракціонів парку.