Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Полтавщина 100% виконала весняний план призову на строкову військову службу до лав ЗСУ”, – Дмитро Губський

Сьогодні під час апаратної наради про хід виконання Указу Президента про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році розповів обласний військовий комісар Дмитро Губський.

“Цьогоріч область виконала план весняного призову на строкову військову службу стовідсотково. Не всі військові комісаріати виконали поставлений план. Найбільшою ж проблемою залишається неявка громадян до військового комісаріату з метою ухилення від проходження військової служби”, – розповів Дмитро Губський.

Краща робота була проведена призовними комісіями Хорольського, Диканьского, Зінківського районів, які перевиповнили поставлений план.

Сьогодні фізична підготовка та стан здоров’я призовної молоді бажає кращого, лише троє з восьми призовників відправляються на строкову службу.

“Необхідно й надалі приділяти велику увагу розвитку спорту на Полтавщині та якомога більше залучати молодь до здорового способу життя, адже це наше майбутнє”, – наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Обговорили й відновлення роботи зрошувальної системи території області.

“Зрошувальній техніці більше сорока років, хоча термін їх використання близько 10 років. З 2014 році спостерігається нарощення зрошувальної системи. Сподіваємось, що згодом перейдемо на краплинне зрошування, адже це вигідніший та якісніший полив”, – розповів начальник Полтавського обласного управління водних ресурсів Володимир Фомичов.

Також під час наради привітали з Днем народження заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого та депутата Полтавської обласної ради Руслана Рогова. Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький вручив Руслану Миколайовичу грамоту, нагрудний знак та годинник.