Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“По краплині для життя”: у Полтаві відбулася акція до Дня донора крові (ФОТО)

14 червня весь світ відзначав День донора крові. Саме цього дня на Театральній площі Полтави пройшла акція “По краплині для життя”, у рамках проекту «ЗДОРОВІ МИ – ЗДОРОВА УКРАЇНА».

Захід провели студенти волонтерського загону «Єдність» ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Організатори зазначили, що акцію проводили з метою розширення обізнаності громадськості щодо необхідності регулярного донорства для підтримання достатніх запасів крові для всіх пацієнтів, які потребують переливання. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Студенти волонтерського загону «Єдність» ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» проводили анкетування серед полтавців, роздавали «Гематогеній» від мережі аптек «ТРИОЛЬ» та інформаційні брошури. Спільно з викладачем кафедри Інною Драбовською виписували іменні направлення для здачі крові на Центральній станції переливання крові.

Окрім того, студент 4 курсу Медичного факультету Максим Лобода – відповідальний за напрямок “Донорство” у волонтерському загоні «Єдність» – подав полтавцям власний приклад та здав кров на Центральній станції переливання крові.