Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Піаністка з Індії влаштувала для полтавців незвичний концерт

До Дня молоді у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка піаністка Катерина Гаврилова провела незвичайний інтерактивний концерт з елементами перформансу “Музика для всіх”. Про це повідомили на сторінці музею.

«Велика зала літературної частини музею ледве вмістила всіх охочих. На концерт прийшли, переважно, молоді батьки з дітьми».

У виконанні Катерини прозвучали шедеври світової музичної класики. Після прослуховування творів Бетховена, Баха, Моцарта, Равеля учасники спробували розібратися в такому складному понятті, як “поліфонія”, вивчили кілька музичних термінів італійською мовою, опанували основний хід танцю мазурки та створили оркестр. Для психологічного та фізичного комфорту, а також можливості виконувати певні рухи, гості розташувалися прямо на підлозі.

Катерина Гаврилова – професійна піаністка, вчилася у полтавській музичній школі N1, потім закінчила Полтавське музичне училище та консерваторію у Києві, викладала в київській десятирічці при консерваторії. З 2011 року живе за кордоном, працювала у Guangzhou opera house (місто Гуанчжоу, Китай), Misha piano studio (місто Шенжень, Китай), де викладала фортепіано дітям з 3-х років. Автор особистої методики музичного навчання, педагог та співатор проекту Ранньоі музичноі освіти. Зараз Катерина живе в Індії, викладає фортепіано, створює майстер-класи для дітей та викладачів музики. Також вона продовжує виступати на сцені з концертами.

Експериментальний формат концерту викликав шквал позитивних емоцій в учасників усіх вікових категорій.