Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Суспільство 

Парк електротранспорту Кременчука поповнився ще двома новими тролейбусами (ВІДЕО)

У Кременчук прибули ще 2 нові тролейбуси, які після проходження збірки та налагоджування вийдуть на міські транспортні маршрути.
Це вже друга партія із числа 50 нових одиниць електротранспорту, які придбані для КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні.
У порівнянні зі старими тролейбусами що роками працюють на тролейбусних лініях Кременчука, нові є набагато енергоефективними,  забезпечені сучасними засобами комунікацій, що дозволяють тримати зв’язок між водієм і пасажирами, укомплектований зручними відкидними сидіннями,   розраховані для перевезення людей із обмеженими фізичними можливостями та з вадами зору, мають місця для перевезення колясок, тощо.
Після повної  реалізації проекту оновлення комунального електротранспорту у Кременчуці на міських транспортних маршрутах працюватимуть 35 дванадцятиметрових тролейбусів, 5 – вісімнадцятиметрових та 10 – на автономному ходу. На сьогоднішній день парк КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», у рамках реалізації інвестиційного проекту, поповнився вже 7 новими тролейбусами, з яких 5 – вісімнадцяти метрових і 2 – дванадцятиметрових. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Міський голова  Віталій Малецький зазначив, що після узгодження певних процедур буде оголошено тендер на постачання 10 тролейбусів із великим запасом автономного ходу до 20 км. Це ті машини, які відповідно до планів переїжджатимуть Крюківський міст і обслуговуватимуть жителів правобережжя Кременчука. Разом із тим він підкреслив, що на  прикладі нових тролейбусів, які вже працюють на транспортних лініях міста, кременчужани переконалися в їх перевагах, які полягають в автономному ході.  Перша партія тролейбусів має автономний хід до 1 км. Коли в місті відбувалися обриви контактної мережі чи ліній електропередач, новий електротранспорт продовжував працювати на маршруті, а старі тролейбуси вимушені були зупинятися. Керівник міста наголосив, що ставши  учасником Програми розвитку громадського транспорту в Україні, затвердженої  ЄБРР, Кременчук вийшов на новий етап розвитку електротранспорту. Приємно, що постачальником нового сучасного пасажирського транспорту є український виробник – компанія «Богдан – моторс», яка також є лідером тролейбусобудування в Україні.