Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Органи місцевої влади Полтавщини підтримують створення в Україні Помісної Церкви

Звернення Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України та єпископату українських Церков до Вселенського Патріарха з проханням надати автокефалію Православній Церкві в Україні знаходить дедалі більшу підтримку в українському суспільстві. На Полтавщині упродовж травня-червня 2018 року це питання було внесено на розгляд сесій цілого ряду місцевих рад, повідомляє прес-служба Полтавської єпархії УПЦ КП.

Зокрема, депутати районних і міських органів самоврядування, об’єднані територіальні громади відгукнулися на відповідне письмове звернення керуючого Полтавської єпархії архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора з проханням висловити свою підтримку справі надання Томосу Вселенського Патріарха про автокефалію Православної Церкви в Україні «заради зміцнення незалежності нашої країни, духовної та національної єдності нашого народу та плідного міжконфесійного діалогу в нашій країні».

Відповідні рішення ухвалили Гадяцька, Кобеляцька, Лубенська, Полтавська районні ради, Кременчуцька міська рада. І цей процес триває. Готуються внести аналогічне питання на розгляд сесій Глобинська, Семенівська, Хорольська та інші райради.