Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

«Нова українська школа»: понад 2,5 млн грн у Кременчуці спрямують на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти

Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
За рахунок  субвенції з державного бюджету збільшено субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»   на суму  2 млн 470 тис. грн. Ще 80 тис. грн на ці цілі виділять за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Вони будуть спрямовані  на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи, підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи у початкових класах, вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 навчальному році,  придбання обладнання для кабінетів української мови тощо.