Ви тут:
Суспільство Україна 

Нацполіція посилить співпрацю з ООН у сфері забезпечення прав людини

Про це йшлося у понеділок, 18 червня, під час зустрічі голови Національної поліції України Сергія Князєва з Головою моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Фіоною Фрейзер.

За словами глави Нацполіції, така взаємодія є вкрай важливою, адже одним із основних завдань поліції є забезпечення безпеки громадян та їх прав. З цією метою в структурі Національної поліції України було утворено спеціальний підрозділ ‑ Управління забезпечення прав людини, повідомляють у МВС.

«Щодо покращення нашої співпраці ‑ можу сказати, що у складі Національної поліції є відокремлений підрозділ ‑ Управління забезпечення прав людини. За їх допомогою ми зможемо організовувати постійну комунікацію», ‑ зазначив Сергій Князєв.

Голова моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Фіона Фрейзер відзначила позитивні зрушення у роботі поліції, зокрема ‑ і завдяки співпраці українських правоохоронців з місією ООН. Моніторингова місія ООН високо оцінила роботу поліції під час нещодавнього проведення у Києві «Маршу рівності».

«На цьому прикладі ми побачили, як детальна і підготовча робота призвела до того, що люди, які хотіли висловити свою думку, ‑ могли її висловити вчора. Це вже другий рік поспіль, коли ми спостерігаємо таку ситуацію і можемо відзначити позитивний прогрес», ‑ сказала Фіона Фрейзер.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи посилення взаємодії між Національною поліцією та моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні у сфері захисту прав людини, а також домовилися про подальшу співпрацю.