Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Нагородили переможців конкурсу “Кращий ЦНАП Полтавщини”

Сьогодні під час засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації нагородили переможців конкурсу “Кращий ЦНАП Полтавщини”.

“ЦНАП повинен бути доступним та мобільним Загалом же на Полтавщині створені та функціонують 25 ЦНАП в районах, 6 — в містах та 9 в ОТГ. Яскравим прикладом сучасних новітніх ЦНАП є центри в Кременчуці, Пирятинській, Глобинській та Омельницькій ОТГ”, – розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Спеціальними відзнаками нагородили: в номінації “Кращий районний ЦНАП” – відділ — Центр надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації, “Кращий ЦНАП міста обласного значення” – Департамент – Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці, “Кращий ЦНАП в ОТГ” серед міських ОТГ — ЦНАП Пирятинської ОТГ, серед селищних, сільських ОТГ — ЦНАП Омельницької ОТГ.


Спеціальними відзнаками у номінації “Кращий адміністратор ЦНАП міста обласного значення” нагородили адміністратора ЦНАП у місті Кременчуці Ірину Мартиненко, адміністратора ЦНАП виконавчого комітету Миргородської міської ради Людмилу Ігнатченко.
У номінації “Кращий адміністратор ОТГ” нагородили спеціальною відзнакою адміністратора ЦНАП Білоцерківської ОТГ Яну Медведєву.

Після нагородження Інна Сергіївна розповіла про впровадження на теренах України проекту “Мобільний ЦНАП”.

“Котелевському та Оржицькому районам потрібно швидше включатись в процес об’єднання громад. Одна з основних частин реформи децентралізації — це доступність адміністративних послуг для населення, тобто створення ЦНАП. Цьогоріч плануємо розпочати будівництво Полтавського центрального ЦНАП”, – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Також на колегії підбили підсумки роботи центрів надання адміністративних послуг області та оцінки якості надання адміністративних послуг, обговорили впровадження реформування децентралізації в області, активність та результативність взаємодії органів місцевої влади при залученні міжнародно-технічної допомоги та використання механізму міжмуніципального співробітництва.

“Лідерами зі створення ОТГ є Кременчуцький, Полтавський та Новосанжарський райони. Також розпочалась процедура об’єднання в Диканському та Чорнухинському районах”, – розповіла Інна Іщенко.

На Полтавщині активно проводиться робота щодо залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги для розвитку області.

“На сьогоднішній день в області реалізуються 27 проектів міжнародної технічної допомоги, які діють на обласному рівні та на території 6 міст обласного значення і 17 громад”, – додала Інна Сергіївна.

Полтавській області надають підтримку: Уряд США, країни Європейського Союзу, Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Уряд Швейцарської Конфедерації, Уряд Канади, НЕФКО, Європейський банк реконструкції та розвитку та інші.

“Це дуже добре, що в нас є можливість побувати у закордонних містечках й подивитись як в них працюють ЦНАП. Умови в ЦНАП повинні бути однакові як в маленькому селі, так і в місті”, – наголосив Андрій Пісоцький.