Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Начальник ГУНП Полтавщини провів виїзні прийоми громадян у Миргороді та Великій Багачці

Андрій Замахін відвідав Великобагачанське відділення та Миргородський відділ поліції, де вивчив стан матеріально-технічного оснащення правоохоронців та організацію співпраці з органами влади і місцевого самоврядування щодо надання поліцією якісних послуг населенню, повідомляє прес-служба поліції Полтавщини.

У Миргороді, за “круглим столом” з представниками органів місцевої влади, де також були присутні і представники мас-медіа, очільник поліції Полтавщини обговорив стан криміногенної обстановки, забезпечення правопорядку та публічної безпеки на вулицях та доцільності запровадження системи відеонагляду в найбільш населених пунктах району.

Андрій Замахін подякував присутнім та зазначив, що завжди готовий розглядати і підтримувати хороші, раціональні пропозиції від громадськості, які перш за все охоронятимуть права і свободи громадян та інтереси суспільства і держави.

Далі, під час прийому, розглянули питання, з якими люди звертались – конфліктні ситуації, які виникли між підприємцями, неприязні відносини з сусідами та стан розслідування кримінальних проваджень.

Начальник Головного управління поліції Полтавщини уважно вислухав кожного заявника, надав відповідні роз’яснення та взяв під особистий контроль усі звернення, зареєстровані під час прийому.