Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині відзначають День органічного поля (ФОТО)

Сьогодні на території ПП «Агрооекологія» відзначають День органічного поля. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

– Підприємство – центр органічного землеробства, де отримують високоякісну екологічно чисту продукцію вже 40 років. І сьогодні ми бачимо підтвердження ефективності роботи органічних технологій, отримаємо комунікацію з виробниками та знайомимось з технікою, – написав Валерій Головко.

Мета заходу: посилити довіру до органічного сільського господарства, підвищити ефективність існуючих аграрних виробників. Зустріч присвячена ключовому виклику в органічному землеробстві – поживність грунту.

– Україна має 25% чорнозему усього світу, і є всі шанси стати органічною країною. Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофимцева побажала розвиватися у цьому напрямку і привітала Полтавщину зі святом. Ми боремося за чисте повітря, воду та землю, а такі заходи сприяють розумінню важливості дбати про наше майбутнє. Тож є над чим працювати, вдосконалюватися і з часом стати однією із кращих областей, – зазначив голова Полтавської ОДА.